Завантаження

Огляд Ruike P121 Hussar

Компанія Ruike не перестає дивувати публіку раз за разом випускаючи ножі з оригінальним і вкрай запам'ятовується дизайном. Одні з них - нещодавно представлена модель Ruike P121" Hussar", доступний у зеленому і чорному кольорі.

Насамперед варто розглянути технічні характеристики представленого ножа. Клинок виконаний з нержавіючої сталі марки 14C28N, загартованої до рівня 58-60 HRC (біля основи леза присутнє відповідне позначення). Повна довжина леза дорівнює 88 мм, а його товщина в області обуха-3,5 мм. зведення ріжучої кромки практично по всій довжині становить ~0,7 мм і стає товщі до вістря, доходячи до ~1,0 мм.

Плашки рукояті також виконані з» нержавійки " однак, в даному випадку була використана сталь з маркуванням 3cr14n. Поверх них встановлені накладки з G10.

Повна довжина моделі Ruike P121 " Hussar "у відкритому вигляді становить 215 мм, а в складеному — 122 мм.За фіксацію клинка в" робочому " положенні відповідає замок типу Liner-lock. Цей механізм вже встиг зарекомендувати себе як: простий, зручний і надійний, особливо у виконанні Ruike. Вага ножа-127 грам.

Незважаючи на досить «ломовите» зведення клинка, він добре справляється з різом найрізноманітніших матеріалів. Більш того, за рахунок масивності леза, ніж прекрасно

підходить для виконання грубих робіт, наприклад, стругання дерев'яних гілок і т.п. а скоси в області обуха, що формують собою фальшлезвие, не тільки доповнюють загальний дизайн, а й дозволяють зробити клинок більш стійким до навантажень.

На окрему увагу заслуговує відмінна заводська заточка і полірування майже "в дзеркало", за рахунок якої ніж відображає відблиски сонця.

Відкриття клинка проводиться за допомогою спеціального виступу (плавця), що є частиною клинок. Якісна обробка, а також наявність підшипників дозволяють дуже плавно і швидко, буквально за секунду привести ніж в» робоче " положення.

Рукоять, на вигляд має незграбні форми, але, за рахунок хорошої підгонки деталей один до одного і фінальної шліфування, не наминає долоню і не викликає дискомфорту при утриманні як прямим, так і зворотним хватом. Трохи опуклі форми і» незграбність " в поєднанні з фактурної поверхні, навпаки, дозволяють краще заповнити долоню, роблячи експлуатацію максимально комфортною.

На одній зі сторін рукояті присутня жорстка металева кліпса, яка гарантовано утримає ніж в закріпленому місці (на кишені/ремені і т.п.) навіть при сильній трясці. При необхідності її

можна зняти (установка кліпси з іншого боку або в іншому положенні — не передбачені).

Підбивати підсумки, можна сказати що модель Ruike P121 "Hussar" - це надійний, універсальний ніж зі зручною рукояттю, міцним і досить гострим клинком, надійним замком і лаконічним дизайном. Він відмінно підійде як для повсякденного носіння, так і для активного відпочинку на природі.

Товари новини

Написати коментар
1 коментар
Ruike.com.ua
Ruike.com.ua07 серпня 2018 11:46
test
Оберіть мову сайту: