Завантаження

Ruike Trekker LD51: ніж-мультитул

Ножа - це незамінний багатофункціональний інструмент, який буде корисний як у поході на природу, так і в міській суєта. Але один тільки ніж не зможе виконати всі завдання, так що і інші інструменти важливі. Але не носити ж їх все з собою? Звичайно ж носити, якщо це Ruike LD51.

Якщо подивитися на нього в профіль, то можна подумати, що це звичайний складаний ніж, нічим не відрізняється від інших таких ж. Але насправді-це не просто ніж, а цілий мультитул, всі інструменти якого компактно заховані в рукоятці. Всього 22 додаткових функції.

Ніякий є інструменти?

Основний інструмент-клинок з гладкою заточкою. З одного боку є шпенек, а у відкритому положенні він фіксується за допомогою замку Liner Lock. Поруч розміщені невеликі Пасатижі, які можна використовувати для роботи з невеликою дротом або проводами. Також в цьому ряду розміщена хрестова викрутка.

Середній ряд оснащений хоч і невеликий, але досить надійною пилкою по дереву. Зубці розміщуються у два ряди, а закінчення трохи закруглене, щоб забезпечити безпеку використання. Невеликі гілки розпилюються дуже добре.

Наступний інструмент – ножиці з подпружиниванием. Також в одному ряду з ними розміщено шило, на якому ще розміщені додаткові функції (інструмент для зняття ізоляції та інші).


В останньому ряду розміщується плоска викрутка, в ній же вбудована і відкривачка для пляшок. А поруч з нею розміщується невелике серрейторное лезо. У торці є відкидне кільце, яке можна використовувати для темляка або карабіна.

Весь інструменти, крім, хіба що, відкидного кільця, фіксуються за допомогою механізму slip-point, що представляє собою велику пластину з металу. Крім того, цей механізм виконує роль бекспейсера. На спинці розміщується штопор, а в торцевій частині встановлений склобій.

Ще у додаткових інструментах можна відшукати невеликі щипці, які розміщуються в одній з накладок і дістаються повністю.

Особливість LD51

Весь інструменти виконані зі шведської сталі 12C27, яка загартована до рівня твердості у 58 HRC. Накладки виконуються з матеріалу G10 чорного кольори з фактурною поверхнею, а тому Ruike LD51 зручно лежить в долоні навіть незважаючи на великі габарити. Кліпса також присутня, вона приховує ніж в кишені майже повністю.

Вага і габарити у даного вироби досить великі, але це необхідно, щоб збільшити функціональність і надійність. Розташування інструментів теж не ідеальне, так як компактність занадто високий. Наприклад, щоб використовувати хрестову викрутку, доведеться дістати пасатижі.

Ну а в цілому Ruike LD51-відмінний ніж з великою кількістю функцій, який зможе вирішити найрізноманітніші завдання. Якщо постійно тримати його при собі, то можна проводити навіть дрібний ремонт в польових умовах.

Товари новини

Написати коментар
Оберіть мову сайту: