Нескладной нож Ruike Jager F118 зеленый

5 декабря 2023 14:16
Нескладной нож Ruike Jager F118 зеленый
Цей ніж перевірений риболовлею, полюванням, походами на прирду, а також 1.5р війни. Пройшов випробовування на міцність, погодні умови, а також надійність!!! Поціновувачам надійних ножів 100% рекомендую!!!

Нож Ruike D198-PB

28 ноября 2023 10:23
Нож Ruike D198-PB
Сподобалося все,загострений в бритву з коробки, відмінна якість зборки, швидке обслуговування.
Нож складной Ruike P801-SB Black Limited Edition
Доброго дня! Дякую за ніж, отримав швидко. Його плюси: - висока якість обробки деталей ножа, все акуратно; - в руці лежить дуже зручно; - гарна заточка. Із мінусів: - дуже тугий замок, фрейм(трохи відігнув стало краще); - не зручно відкривати за шпеньок, спочатку взагалі не міг відкрити, після того як послабив фрейм відкривається, але всеодно туго. Але фліпер виручає) В цілому ножем задоволений і отримав те на що розраховував, форми леза та руків'я просто ідеальні для мене. Хотілося, щоб лезо було трохи тоншим, десь 2-2,5мм, ніж не великий і йому 3,1мм забагато, як на мене. Та якщо залишити товщину обуха 3мм і збільшити лезо десь на 1см, а одну сторону руків'я замініти на G10, щоб не був сильно важкий, то як на мене, буде ідеальний ніж!)

Складной нож Ruike Hussar Р121 черный

8 ноября 2023 18:12
Складной нож Ruike Hussar Р121 черный
Ніж не поганий, коштує своїх грошей

Складной нож Ruike P801-SF

2 ноября 2023 14:26
Складной нож Ruike P801-SF
Лучший нож из тех которые у меня были. Рекомендую к покупке однозначно.

Нож складной Ruike M121-TZ

5 сентября 2023 17:51
Нож складной Ruike M121-TZ
привіт, ніж виглядає бомбезно і цікаві характеристики. однак чи є висновок експерта про призначення (класифікацію ножа)? його попередня версія Ruike Hussar (такий самий але з простішою сталюкою і руків'ям в G10) товщина клинка - більше 3мм довжина клинка - більше 90мм лишається ще один критерій - гарда. і в гусарі якщо добре поміряти - можна було б побачити гарду більше 5мм. тому після купівлі я свій Ruike Hussar сточив до 89мм, щоб вже напевно. трошки пізніше з'явилась версія 88мм. тут же сталюка леза більш серйозна - хотілось би не морочитися з зточуванням, а просто мати висновок експерта, перед тим як купувати цей по характеристикам чудовий ніж :)
Многофункциональный нож Ruike Trekker LD31-B
Только что получил нож, распаковал и расстроился из-за люфта основного лезвия. Люфт можно увидеть и услышать (раздаётся стук) если нажать на обух лезвия или пошевелить его продольно. В отзывах на этот нож я не видел жалоб на люфт, т.е. это брак. Это недопустимо для ножа ценой в 1990 грн. (даже со скидкой в 10%). Связался с поддержкой, те сказали что мне перезвонит сервисный отдел. Ожидаю звонка и хочу заменить или вернуть нож.
Многофункциональный нож Ruike Trekker LD11-B
одни позитиви. Но подогнул упор замка для надежной фиксации.

Складной нож Ruike P831-SF

18 марта 2023 08:40
Складной нож Ruike P831-SF
Нож во всем хорош, компактный, красивый, режет супер, заметил только один минус, клинок ржавеет, мелкими точками, смотрю за ним как за углеродкой, ни резинка, ни расстворы против ржавчины не помогают, старые точки не выводятся, продолжают появляются новые. Надеюсь такое только у меня, нож очень нравится.
Нескладной нож Ruike Jager F118 черный
Ниже писали что нож снят с производства...как он снова появился в продажу? Хотелбы ещё узнать что именно идёт в коробке
Выберите язык сайта: