Завантаження

Фліппер року: Ruike P105

На ринку компанія Ruike з'явилася не так давно, але вже заслужила тисячі фанатів серед ножеманов. Все тому, що ножі цього бренду виходять не занадто дорогими, але при цьому приваблюють увага своєю якістю. Приміром, модель P105. Як тільки цей ніж потрапляє в руки, то здається, що його ціна занадто захмарна. Але на самому вартість така приваблива, що відразу розумієш-це відмінний варіант для покупки.

Перше враження

Закохатися у цей ніж легко-досить його побачити, взяти в руки і відкрити. Клинок викидається за допомогою спеціального плавця, який розташований у продовженні кромка. Називається така конструкція "фліппер» і працює максимально м'яко і швидко, так як всередині замість звичайних шайб встановлені підшипники. Сам ніж важить 147 грам, що досить багато для EDC, але коли тримаєш Ruike P105 в руці, то розумієш, що його маса повністю виправдана.

Клинок

Лезо виготовлено зі шведської нержавіючої сталі стали Sandvik 14C28N. в її складі міститься аж 14 відсотків хрому і 0,62% вуглецю, також є кремній і Молібден. Це означає, що твердість металу досягає 58HRC, але корозійна стійкість при цьому неймовірно високий. Так що клинок прослужить максимально довго без будь-яких проблем навіть без особливого догляду. Кромка заточується навіть без особливих зусиль, але міцність найвища, так що Замини і пошкодження не з'являються навіть якщо використовувати ніж "агресивно".

Тип леза-drop point. Це означає, що обух плавно спускається до вістря, що покращує укол даними ножем. Плавник розташовується таким чином, що в кишені ніж не зможе відкритися жодним образ. Також він виконує функцію захисту пальців від випадкового пошкодження. Клинок оброблений сатинуванням, а тому виглядає просто чудово.

Рукоятка

Переріз рукояті-прямокутна, виконується у складній формі, але конструкція проста. Тримати в долоні її зручно, так як вона повністю її заповнює. Поверхня текстурована, так що ніж не вислизне навіть з вологої руки. Конструкція досить жорстка, так як лайнери висвердлені і розділені спецсером. Плашки виконані з сучасного матеріалу G10. Накладка виконуються таким чином, що в деяких місцях видно внутрішні шари, що утворює досить симпатичний об'ємний малюнок сірого (до - версія) або синього (модель Q) кольори.

Кліпса не надто велика, але її достатньо для надійного утримання ножа в кишені. Переставити її не вийде, посадочне місце для неї тільки одне. Отвір під темляк присутній, хоч і він сам у комплекті не поставляється.

Замок

Замок - Liner Lock, неймовірно простий, але при цьому дуже надійний. П'ята клинка замикається пластиною з стали, так що під час роботи закрити ніж просто неможливо, навіть якщо з силою бити по обуху. Замок простий у використанні, відкривати і закривати його можна однією рукою навіть без попереднього тренування.

Підсумок

Ruike P105-це ніж високої якості, але при цьому ціна його не надто висока. Його можна носити з собою, як EDC, можна брати з собою на природу, а можна використовувати і в інших, самих різних цілях. У будь-якому випадку він прослужить довгі-довгі роки без будь-яких нарікання.

Товари новини

Написати коментар
Оберіть мову сайту: