У зв'язку з відключенням світла, якщо сервісний центр не бере слухавку – прохання писати в месенджери – Вайбер або Телеграм на номер 066-013-67-98 або на пошту service@ruike.com.ua.


Просимо вибачення за незручності.

Наявність офіційної гарантії – досить важливий фактор, який може грати ключову роль під час вибору схожих товарів від різних виробників. Адже якщо компанія впевнена в якості своєї продукції, вона обов'язково дасть покупцям гарантію у вигляді особистих зобов'язань. І компанія Ruike щодо цього яскраво демонструє турботу про кожного свого покупця.

Будь-який з ножів цього бренду продається з гарантією, умови якої чітко прописані.

Гарантія 5 років на ножі Ruike

Має на увазі абсолютно безкоштовний ремонт у разі будь-яких поломок вже в процесі експлуатації. Для отримання необхідних ремонтних послуг достатньо зберегти чек про покупку, оригінальне пакування ножа, заповнений гарантійний талон та звернутися з ними до офіційного сервісного центру. Однак важливо дотримуватись правил надання гарантії і не намагатися розбирати чи ремонтувати ніж самостійно.

Обмін ножа

Протягом двох тижнів покупець має право замінити куплений ніж на ідентичний або рівноцінний за характеристиками, якщо в придбаному примірнику буде виявлено будь-які дефекти. Але завдяки суворій багатокроковій системі контролю якості, виявлення таких дефектів вже покупцем практично виключено.

Умови гарантії

Гарантійні зобов'язання можуть бути анульовані у разі, якщо несправності виникли з однієї з таких причин:

  • нецільове використання ножа;
  • порушення правил експлуатації;
  • самостійне розбирання чи ремонт;
  • інші несправності, що виникли внаслідок недотримання правил експлуатації або несправності, перелічені в інструкції до товару та які не покриваються гарантією.

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Компанія Ruike надає можливість якісного сервісного обслуговування будь-якого свого ножа, яке включає кваліфікований ремонт в сервісних центрах. Після закінчення 5 років використання ножа такий ремонт буде платний, проте плата стягуватиметься лише за необхідні деталі оригінального виробництва.

Настільки широка офіційна гарантія наочно демонструє, що бренд Ruike пропонує справді якісну продукцію, в якій впевнений на 100%.

Відправка товару на склад для обміну, повернення або сервісного обслуговування здійснюється тільки після відправки фото, на якому видно стан товару, на нашу електронну пошту: service@ruike.com.ua.

Перевірка серійного номера

Компанія Ruike дбає, щоб кожен ніж, вироблений цим брендом, був надійно захищений від підробок. Тому будь-який екземпляр отримує свій унікальний серійний номер, котрий вигравіруваний на клинку та дублюється на упаковці. Це дозволяє перевірити його оригінальність.

Щоб впевнитись, що у вас в руках дійсно справжній ніж Ruike, на котрий діє офіційна гарантія, просто введіть цей код у віконце нижче та натисніть на кнопку «Перевірити» для отримання результату.

В отриманій інформації буде підтверджено серійний номер, вказані деякі особливості ножа, наприклад його колір та інше, а також зазначено, що країна продажу Україна. Це дуже важливо, оскільки гарантія для бренда Ruike - регіональна, і звертатися в сервісний центр у разі виникнення несправностей необхідно саме в країні де купували ніж.

Якщо при натисканні на кнопку “Перевірити” буде отримано повідомлення Serial Number: ***** Invalid! “Номер не дійсний”, це означає, що ніж не є оригінальним та гарантія компанії Ruike на нього не поширюється!

Оскільки наш магазин є офіційним представником бренду, ми відстежуємо серійні номери кожного ввезеного в країну ножа Ruike та гарантуємо своїм покупцям захист від нелегальних копій та низькоякісних підробок.