Завантаження

Представлені в нашому інтернет-магазині ножі Ruike є оригінальними. На всі моделі поширюється офіційна гарантія від виробника і ви маєте право розраховувати на повернення, ремонт або заміну на першу вимогу.

У комплекті з будь-яким ножем бренду Ruike надається гарантійний сертифікат, який необхідно зберігати протягом усього гарантійного терміну.

Протягом 14 днів з моменту покупки, якщо вам з якихось причин не підійшов товар, ви можете без проблем повернути ніж. Для цього необхідно щоб ніж, фірмова упаковка і надана документація були збережені і мали належний товарний вигляд.

Протягом 5 років після придбання, будь-який ніж Ruike буде відремонтований виробником абсолютно безкоштовно. Умови гарантії не діють при неправильній експлуатації (запиленість або інші забруднення, впливу занадто високих або низьких температур, не цільове використання, потрапляння в корпус сторонніх предметів) і природному зносі.

Навіть після закінчення гарантійного терміну ви можете звернутися до виробника для ремонту ножа. Ціна на ремонт буде залежати виключно від вартості використаних матеріалів.

Важливо! Настійно не рекомендується намагатися самостійно відремонтувати ніж, особливо, при відсутності належних навичок і інструментів, так як це може стати причиною для відмови в гарантії. Ви можете зв'язатися з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом і проконсультуватися з ним про умови і терміни проведення ремонту, повернення або заміни товару.

Відправка товару на склад для обміну, повернення або сервісного обслуговування проводиться тільки після відправки фото, на якому видно стан товару, на нашу електронну пошту: service@ruike.com.ua.

Ruike P801

Оберіть мову сайту: