До уваги покупців! Продукція торгової марки Ruike не є холодною зброєю. Всі товари, що реалізуються на нашому сайті, пройшли експертизу, і мають відповідний сертифікат. Ножі імпортовані офіційно, згідно з усіма правилами і вимогами, відповідно до законодавства України, актуальним на даний момент. Можна перевірити серійний номер на офіційному сайті.

В Україні в даний час немає закону про зброю. Є тільки внутрішні інструкції і матеріали МВС. Загальноприйнятими є три ознаки приналежності ножа до холодної зброї (ХЗ). Ці ознаки такі:

  • ХЗ має довжину клинка від 9 сантиметрів включно (рахуючи від рукояті до кінчика леза);
  • ХЗ володіє клинком, товщина якого в самому товстому місці перевищує 2,6 міліметра (включно);
  • ХЗ характеризується вираженою гардой або упором, а також подпальцевимі виїмками на рукояті. При цьому глибина виїмок – не менше п'яти міліметрів.

Ці зазначені вище критерії визначають приналежність ножа до зброї. При цьому, слід враховувати, що якщо ніж не відповідає хоча б одному з критеріїв, то він не може розцінюватися, як холодна зброя. Також не вважаються холодною зброєю інструменти, у яких вістря клинка має кут понад 70 градусів. Тобто, кут між лініями обуха і леза на вістрі ножа досить тупий. Тому що ними просто не вийде вколоти.

Ніж не може бути Х. З., якщо довжина його клинка менше 90 мм (вимірюється від витоку рукоятки до кінчика)
Ніж не вважається Х. З., якщо його клинок тонше 2,6 мм (в самому товстому місці)
Ніж не вважається Х. З., якщо у нього немає вираженої гарди або упору, або підпальцевих виїмок на рукоятці (або їх глибина менше 5 мм)

Вкажіть всі дані і ми надішлемо вам документи про сертифікацію