Асортимент ножів Ruike

Каталог ножів Ruike включає ряд інструментів різного призначення, які відрізняються зовнішнім виглядом, комплектацією і характеристиками.

Складаний ніж Ruike

Класичний фолдер для повсякденного використання. Він має невеликі розміри в закритому стані і малу вагу, що дозволяє заховати клинок в кишені брюк або сумки і використовувати як в міських умовах, так і на природі.

Нескладний ніж Ruike

Клинок з підвищеною міцністю, який призначений, в першу чергу, для використання під час відпочинку на природі або для виробничих потреб. За рахунок відсутності системи фіксації леза ніж може витримувати великі навантаження.

Багатофункціональний ніж Ruike

Практичний інструмент, який крім основного леза має ряд інших модифікацій. Кількість модифікацій в мультитулі відрізняється в залежності від моделі, щоб користувач міг підібрати для себе відповідний.

Ніж стане відмінним помічником в різних ситуаціях

Матеріал

Для виготовлення клинка застосовуються нержавіючі сталі Sandvik з маркуванням 14C28N і 12C27.

Матеріал накладок на рукоять є G10.

Лайнер (основа рукояті), також виготовляються з нержавіючої сталі: 3Cr14N або Sandvik 12C27.

Вибір даних матеріалів обумовлений їх відмінною збалансованістю, міцністю і стійкістю до найрізноманітніших зовнішніх впливів, що і дозволяє використовувати ножі Ruike де завгодно.

Технології

Всі леза ножів RUIKE проходять кріогенну обробку. Вона надає глибокий вплив на усунення залишкових напружень в сталях і допомагає поліпшити механічні властивості сталей, такі як твердість, ударну стійкість, зносостійкість і корозійну стійкість.

Більшість складних ножів, крім основного замку Frame-lock, також мають додаткових механізм блокування клинка — Beta Plus lock або Safety lock.

У механізмі складних ножів використовують підшипники. Вбудовані кульки з мастилом виготовлені зі спеціальної високовуглецевої хромової підшипникової сталі і пройшли точну механічну обробку.

Гарантія

На підтвердження високої якості продукції бренду на кожен ніж бренду Ruike надається офіційна гарантія, яка діє протягом 5 років. Протягом цього терміну ви можете абсолютно безкоштовно відремонтувати свій ніж. Більш того, після закінчення гарантійного періоду, ви як і раніше можете звернутися до виробника для обслуговування і проведення ремонту.