Завантаження

​Технології Ruike

Міцні, зручні та оригінальні ножі Ruike стають все більш популярними. Це досить молодий бренд (існує з 2016 р), але, роблячи акцент на нових технологіях і високій якості, він швидко завоював інтерес ножеманов. Компанія пропонує гідні варіанти моделей з фіксованим клинком, а також величезна кількість складних EDC-моделей. Це багатофункціональні ножі високої міцності з привабливим дизайном. Розглянемо деякі технології, які використовує бренд, завдяки яким він виділяється на тлі багатьох інших китайських компаній, значно обганяючи їх за якістю.

Клинок

Почнемо з найважливішої частини будь – якого ножа-клинка. Ruike використовує для виготовлення лез сталь високої якості шведської компанії Sandvik Stainless. Цей виробників нержавіючих сталей, приділяє велику увагу розробці та виготовленню сплавів, найбільш підходящих для клинків. Тобто, робиться акцент на поліпшення таких характеристик, як:

  • твердість;
  • можливість надати лезу максимальної гостроти;
  • підтримка стабільності ріжучої кромки.

Одним з кращих по відношенню до клинків є сплав 14C28N. відноситься до новітніх розробок. Має оптимальний хімічний склад, відповідний високої міцності і стійкості до корозійних процесів. Легко піддається заточуванню, при цьому ріжуча кромка відрізняється високою зносостійкістю. На ній не утворюються Замини і мікротріщини, що сприятливо відбивається на довговічності леза.

Вміст вуглецю в сплаві 14C28N-близько 0,6%. Це дозволяє домогтися високої твердості. Чим вище твердість, тим крихкіше може бути метал. Уникнути його ламкості дозволяє молібден, якого тут 0,55%. За стабільність сталі відповідає також кремній (тут – 0,25% вмісту). Кількість хрому досягає 14%, а азоту – 0,8%. Ці елементи підвищують стійкість до корозії, дозволяють загартувати сталь до найкращих характеристик.

До шкідливих домішок стали відносяться сірка і фосфор. Так, фосфор підвищує міцність, але зростає крихкість металу. Максимально допустимий рівень у складі сталі - від 0,025% до 0,045%. У нашому випадку частка цієї домішки в сплаві становить 0,030% – низький вміст. Ударна в'язкість, пластичність, корозійностійкість знижується і при підвищенні навіть на частки відсотків сірки в складі. Допустимі норми - від 0,035% до 0,06%. У нашому випадку для сірки в складі дорівнює 0,015% - відмінний показник!

У створенні клинків використовується також сплав 12C27 того ж шведського бренду. Це ще один збалансований зносостійкий склад, готовий до самих екстремальних умов використання. Але і це не все.

Крім того, що Ruike використовує оптимальну за хімічним складом сталь, вона також доводить її до досконалості спеціальною технікою обробки. Використовується Кріогенна обробка, що дозволяє зняти залишкову напругу з металу, за рахунок чого підвищити його зносостійкість. В процесі термічної обробки наднизькими температурами відбувається трансформація залишкового аустеніту в мартенсит. Це значно збільшує робочий ресурс металу, покращуючи його механічні властивості.


Таким чином, купивши ніж бренду, ви ризикуєте придбати модель, яка прослужить вам все життя – настільки ретельно підійшов Розробник до свого виробництва.

Механізм відкриття і фіксації клинка

Не менш важливою частиною складних моделей є якість їх внутрішнього механізму. Наскільки добре працює замок? Чи надійно фіксується клинок? Як все влаштовано? Ruike приділяє велику увагу якості збірки. Це вже відзначили багато користувачів. Механізми працюють абсолютно. Справа в тому, що компанія використовує підшипники найвищої якості з високою зносостійкістю. До досконалості доведені всі внутрішні деталі механізму.

Також важлива увага приділяється вдосконаленню замку і його безпеки. Так, крім основного замку Frame-lock деякі моделі оснащені додатковими механізм блокування-Beta Plus lock або" Thumb Up " Safety lock. "Бета-плюс" - запатентована технологія бренду, її оригінальне рішення, що дозволяють запобігти випадковому закриттю ножа. Являє собою своєрідну запірну планку.


До запатентованим технологіям відноситься також розробка запірного механізму "Thumb Up". Дослівно можна перевести, як"палець вгору". Ця система дозволяє швидко заблокувати /розблокувати замок одним рухом великого пальця вгору /вниз.

Рукоять: мала вага без втрати міцності

Ми дісталися до останньої, але не менш значущої частини ножа – рукояті. Вона відіграє велику роль в дизайні ножа, зручність його використання, надійності хвата. Але крім зовнішнього вигляду і форми, також важливо, щоб Матеріал ручки був міцним і легким. Легкість особливо важлива для міських моделей і тих, які використовуються щодня.

Для виготовлення лайнерів (внутрішньої частини рукояті – її основи) виробник використовує все ту ж високоякісну Шведську нержавійку компанії Sandvik. В даному випадку це 3cr14n або 12C27. Рукоять проектується таким чином, щоб бути мінімальною за вагою, але без шкоди міцності. Це досягається спеціальною конструкцією, порожнечами всередині металевого "скелета", її ретельно продуманою формою.

Накладки створюються з композитного матеріалу G10. Він легкий, довговічний, зносостійкий, простий в обробці. Це дає свободу дизайнеру, дозволяючи реалізувати будь-які форми. Така конструкція ручки робить ніж максимально зручним, міцним, але при цьому легким.

Уважне ставлення до всіх деталей зробило ножі бренду дуже міцними і практичними. Великий досвід розробники компанії отримали раніше, коли створювали Ножі для сторонніх брендів, а займалися вони цим з 98-го року.

Написати коментар
Оберіть мову сайту: