Завантаження

Універсальний ніж від Ruike

Якими якостями повинен володіти універсальний ніж, щоб його було зручно використовувати і на риболовлі, і під час пікніка, і просто кожен день, коли виникає необхідність в гострому інструменті? Відповіді знають фахівці бренду Ruike. Зовсім недавно вони випустили саме таку модель, давши їй назву Ruike P671-CB.

Випустити по-справжньому універсальний ніж не так-то просто, адже він повинен бути однаково зручним і практичним в самих різних ситуаціях. Проте, компанії Ruike це вдалося. Йдеться про модель Ruike P671-CB, яка була представлена публіці зовсім недавно. Цей ніж адресований найширшій аудиторії і прекрасно підійде для будь-якого виду активного дозвілля на природі. Не менш ефективно його використання буде і в EDC сфері.

Габарити цього ножа досить компактні, адже у відкритому вигляді його довжина становить всього 164 мм.з них 70 мм припадає на клинок, а решта – рукоятка. Важить цей ніж 104 Г.його буде не важко носити навіть просто в кишені, а вже в рюкзаку вага складного ножа і зовсім буде невідчутний. Але компактність-не основна якість цього ножа: набагато більш привабливими є робочі характеристики його клинка і зручність рукоятки.

Матеріалом для виробництва леза ножа Ruike P671-CB послужила сталь 14с28n.це нержавіюча сталь з високим вмістом хрому, що і робить її такою стійкою до прояву корозії. Але оскільки даний сплав колись створювався саме для ножової індустрії, незважаючи на добре виражену корозійну стійкість, він є також дуже твердим. Зроблені з цього металу ножі загартовуються до твердості 60 HRC, а тому не потребують частого заточування і взагалі дуже прості в догляді. Як вже говорилося, Довжина клинка в моделі Ruike P671-CB становить 70 мм.Товщина леза не перевищує 3,5 мм. ріжуча кромка по всій своїй довжині гладко заточена, що також говорить на користь його універсальності. Таким ножем буде зручно і легко різати практично будь-який матеріал, в тому числі і продукти харчування. Що стосується форми клинка, то це класичний Drop point, характерною рисою якого є поступове зниження лінії обуха по відношенню до вістря.

Рукоятка ножа Ruike P671-CB зроблена не тільки зручною, але і якомога міцнішою. Для її виготовлення використовувалося відразу два сучасних композитних матеріалу. По-перше, це склопластик G10, з якого зроблена основа ручки ножа. Даний матеріал вигідно поєднує в собі міцність, легкість, податливість для обробки. По-друге, це вуглецеве волокно, яке використовується як зовнішній шар рукоятки. Його плетена структура добре видно на рукояті. Цей матеріал, незважаючи на дуже малу вагу, є надміцним, а крім того – довговічним і захищеним від усіх поширених видів корозії.

Зверху на рукоятці є невеликий сталевий елемент, який за рахунок насічки сприяє більш надійному утриманню ножа в долоні. У ньому зроблено круглий отвір для темляка, який користувач може прикріпити за своїм бажанням. Більш дрібна ребриста насічка розташована і в виїмці під палець з нижньої сторони рукоятки. А збоку, з далекого від леза краю, на ручці Ruike P671-CB прикручена сталева кліпса, на яку нанесено назву бренду.

Що ще слід сказати про ножі Ruike P671-CB, так це високий рівень безпеки, який виробники забезпечили кожному користувачеві під час роботи з ним. Йдеться про встановлення якісного і надійного блокіратора леза Liner lock. Це замок лінійного типу, який жорстко замикає клинок як тільки він повністю відкритий. Завдяки йому, ніж не складеться навіть під навантаженням, поки користувач самостійно не відсуне пластину замку в сторону. Відкрити ж його дуже просто будь-якою рукою: досить потягнути за циліндричний двосторонній шпенек на клинку.

Незважаючи на те, що модель Ruike P671-CB тільки з'явилася в магазинах, універсальні якості цього ножа неодмінно оцінять любителі туризму, риболовлі та інших видів активного відпочинку.

Написати коментар
Оберіть мову сайту: