Завантаження

Всі особливості ножа Ruike P155

Бренд Ruike ще досить молодий, але він стабільно викликає великий інтерес у покупців. Основна "фішка" цих складних ножів – їх безкомпромісна якість. Крім того, кожна модель виготовляється з незвичайним стильним дизайном, який приковує до себе увагу буквально з першого погляду. Цього разу розглянемо всі особливості складного ножа Ruike P155.

Під брендом Ruike випускається безліч ножів складного типу. Модель P155 також належить до їх числа. Цей ніж підійде як для туризму або інших видів відпочинку на природі, так і для виконання різних видів робіт в місті. За функціональністю його можна назвати універсальною EDC моделлю. Ну а стильний сучасний дизайн і відмінний підбір матеріалів роблять його дійсно хорошим варіантом для придбання. Серед конкурентів Ruike P155 точно виділяється і привертає до себе увагу.

Ruike P155 випускається з рукоятками двох різних кольорів. Це класичний чорний і нейтральний бежевий, який в оригіналі називається Desert sand. В обох випадках для виготовлення рукоятки використовуються одні і ті ж матеріали, ідентичні і інші характеристики. Так що покупці можуть вибрати вподобаний дизайн і отримати всі переваги моделі Ruike P155.

Рукоятка ножа зроблена складовою. Її основа виконана зі склопластику, відомого під назвою G10, а верхній шар зроблений з карбонового волокна. Обидва матеріали відомі своєю міцністю, але композити на основі вуглецю цілком можна порівняти навіть з металом. Тому подібний вибір матеріалів вже говорить на користь ножа Ruike P155. Ну а те, яким високим стандартам відповідають всі моделі Ruike, і наскільки ретельно ножі перевіряються перед відправкою на продаж, дозволяє не сумніватися, що потенціал матеріалу дійсно розкритий.

Що стосується форми рукоятки, вона дуже ергономічна. Плавний вигин дозволяє зручно і надійно тримати ніж в руці, не боятися, що він вислизне під час роботи. Для пальців передбачений захист у вигляді виступаючої частини знизу безпосередньо перед клинком. Також на рукоятці розміщується притискна кліпса для його страховки під час носіння в кишені або ж для кріплення на ремінь. Положення кліпси-незмінне.

Відкривши Ruike P155 зручно однією рукою, причому це може бути як права, так і ліва, адже дизайн моделі зроблений універсальним. Клинок рухається легко і плавно завдяки тому, що в цій моделі використовуються підшипники на осьовому вузлі. Для швидкого відкривання можна скористатися циліндричним шпеньком на клинку або ж фліппером, виступаючим зі зворотного боку рукоятки складеного ножа. А у відкритому до кінця положенні лезо фіксується замком Liner lock і вже не може скластися назад, якщо Користувач не відсуне притискну пластину зі сталі трохи в сторону вручну. Другим механізмом, що забезпечує безпеку роботи з Ruike P155 є додатковий фіксатор Safety lock.

Форма леза в цій моделі ножа-Clip point. Втім, вона все ж відрізняється від прийнятого стандарту, адже весь клинок зроблений немов вигнутим за рахунок піднятої лінії обуха з боку рукоятки. Така форма дозволила ще більше подовжити ріжучу кромку ножа, а значить – зробити його ефективніше. Заточка у моделі Ruike P155 гладка, а закінчується клинок вістрям. Товщина клинка-середня і становить 3,5 мм. його довжина дорівнює 90 мм.

Лезо ножа Ruike P155 зроблено з дуже хорошої сталі. Це марка 14C28N, розроблена саме для ножової промисловості. Вона має твердість в межах 58-60 HRC, а тому ніж не доведеться надто вже часто заточувати. Але і корозійна стійкість у цього металу дуже висока за рахунок того, що в ньому підвищений вміст хрому.

Таким чином, модель Ruike P155 успішно поєднує в собі всі важливі для EDC або туристичного ножа параметри. Вона виготовлена з дуже надійних матеріалів, прекрасно переносить несприятливі умови експлуатації, є міцною і володіє оригінальним сучасним дизайном. До того ж, ніж продається з гарантією на 5 років, що також є додатковим очком на його користь.

Товари новини

Написати коментар
Оберіть мову сайту: