Завантаження

Ніж на подарунок від Ruike

Якщо шукайте по-справжньому "мужній" і цінний подарунок, то варто придивитися до ножів. Сьогодні ми зробимо невеликий огляд найбільш підходящих варіантів для подарунка. Користуючись подарованим ножем, власник буде кожен раз згадувати про вас. Це дійсно цінна і потрібна речі.

Критерії вибору

Підібрати ніж на подарунок не так-то просто. Необхідно дивитися на:

  • якість матеріалів;
  • дизайн;
  • ергономічність;
  • функціональність.

Бажано, щоб модель відповідала інтересам людини, його способу життя. Наприклад, в якості EDC-ножа більше підійде складаний, любителю щось лагодити, подорожувати, рибалити – багатофункціональний мультитул, а ось брутальні чоловіки і виживальники оцінять фіксовані клинки або взагалі мачете.

Що стосується розглянутого бренду, можна не робити вибірку за якістю. Компанія використовує для виготовлення клинків високоякісну сталь 14C28N від шведського виробника Sandvik. Ножеманам вона добре знайома. Цінується за відмінний хімічний склад, здатний протистояти корозійних процесів, довго тримати заточку, тверда і зносостійка. Сталь проходить кріогенну обробку, поліпшує її характеристики. Твердість клинків становить 57-60 HRC.

Для створення рукояті використовується легкий, практичний, водостійкий композитний матеріал G10 або сталь 420. У обох є свої переваги. Наприклад, склопластик дає більше свободи дизайнерам, дозволяючи надавати йому найрізноманітніші форми, кольори, перфорувати для кращого утримання. Метал ж виглядає більш брутально йому не буде зносу, але він важче, більш складний для обробки. Комусь така тяжкість (відчуття ваги ножа в руці) навіть більше подобається.

Враховуючи, що ножі Ruike розробляли справжні майстри, можемо покластися на них щодо якості і робити вибір по дизайну, практичності, функціоналу.

Геометрія клинка і оригінальність дизайн

Особливу увагу варто приділити оригінальним формам клинка бренду і зовнішньому дизайну рукоятка. Саме такі унікальні моделі стануть особливим, яскравим і приємним подарунком. Погляньте, наприклад, на стрімкий, стильний тактичний танто Р138. Виглядає агресивно і відразу додає упевненість у собі. Має додаткову фіксацію лайнера-дуже надійний і практичний, досить масивний. Вага - 158 г, Довжина клинка-9 см, в складеному вигляді досягає 13,1 см.

Обов'язково зверніть увагу і на Керамбіт майстрів – P881-B1. Клинок-76 см, Вага-134 г. вельми ефектна модифікація, хоча і не так зручна, як наближений до нього – P851-B. Останній за вагою досягає 160 г, а по довжині леза-майже 9 см, більше функціональний (робоча область леза більше), але не такий "яскравий" і помітний. Вибір між ними залежить від того, чому віддати перевагу: функціоналу або оригінальність.

Модель Р155(145 грам) - ще один варіант для ефектного подарунка. Клинок-9 см. Виглядає небезпечно і красиво. Практичний, ергономічний, добре лежить в руці, має додатковий фіксатор леза. Лезо видільної форми, збільшує дотичну для різу: РК легко розрізає матеріали.

Серед популярних ножів поєднують функціональність і красу – FangP105. При довжині клинка-9,16 см, важить 147 г.

Стриманий, але розкішний P875-SZ (140 грам) має сталеву ручку з витонченою гравіювання. Гарний для міста і природи.

Перейдемо до більш стриманим лаконічним формам.

P108-SF (130 г) відмінно показує себе в природних і міських умовах.

Танто P127-CB з карбоновим руків'ям (G10 зроблена під карбон) при 112 грамах має клинок 9,1 см – новинка минулого року. Підійде для EDC набору.

Завершимо наш огляд простим зручним P865-B - ідеальний варіант елегантного ножа "під костюм", а також EDC-ножа. Мінімалістичний, але довговічний і впорається з величезним числом завдань. При клинку 9,1 см, вага складає всього 70 г-самий легкий.

Написати коментар
Оберіть мову сайту: