Завантаження

Ruike P801-SF – бюджетник з преміум якістю

Ніж-різак P801 від Ruike став одним з хітів продажів відразу після появи на ринку. Вся справа в тому, що у ньому ідеальне співвідношення ціни і якості, він нереально класно виглядає і володіє високою надійність. Зовнішній вигляд досить строгий, але не манірний - по ножу розставлені акценти у вигляді синіх шайб, шпеньків і кліпси. Що ж, розповімо про це ножі детальніше.

Клинок

Сталь леза-Шведська нержавійка з високим вмістом як хрому, так і вуглецю. Ще в складі є кремній і молібден, що додало кромці стійкості, а самій поверхні-стійкість до корозії. Твердість на високому рівні, що дозволяє швидко і легко заточувати ніж, але гострота залишається відмінною протягом довгого час. Міцність клинка також дозволяє знизити ймовірність появи заминів і відколів до мінімуму.

Рукоятка

Рукоятка виконана плоскою, але перетин прямокутний. На ній немає ніяких прикрас, крім кліпси темно-синього кольору. Недолік полягає в тому, що посадочне місце тільки одне, в положенні tip up, так що переставити її вийде. Рукоятка має відкритий вигляд, скріплюється тільки трьома бонками, так що чистити ніж буде важкувато (доведеться докупити жорстку пензлик для цього).

В осьовому вузлі розміщуються підшипники, а тому клинок викидається плавно і чіткий. Плашки оброблені за методом stonewash, що довше захищає ніж від зовнішніх пошкоджень (але і зовнішній вид виходить набагато краще).

Треба відзначити, що кліпса досить велика, а тому глибоко сідає на кишеню і не спадати

Замок

Так як в Ruike P801-SF зробили упор на надійність і спрощення конструкції, у ньому встановили Frame Lock. Клинок можна використовувати з будь-яким зусиллям, так як замок неймовірно надійний. Так що він не складеться, якщо ви самі цього не зробите захотівши.

Висновок і загальне враження

Поставляти ніж в чорній фірмовій упаковці, таку не соромно піднести подарунком. Виглядати P801 - SF нереально симпатично, але при цьому він ще й дуже надійний. Вага його не дуже високий (120 грам), а тому він не заважатиме. Загалом, ми (і тисячі задоволених людей, вже купили цей ніж) рекомендуємо його до покупки.

Товари новини

Написати коментар
Оберіть мову сайту: