Завантаження

У 2020-й рік з новинками від Ruike

Компанія Ruike понад двадцять років успішно випускає ножову продукцію. Спочатку фірма займалася розробкою і дизайном виробів для інших виробник. А з часом почала створювати і власні ножі. У 2016 році перші моделі під брендом Ruike вийшли на суд споживача. Накопичений за роки праці досвід майстра застосували з лишок. В результаті фірмові продукти вийшли як не можна більш якісними, надійними, оригінальними.

До нині асортимент ножів включає в себе всього кілька десятків модель. Проте, зроблені ці нечисленні інструменти на совість. Кожен ніж являє собою результат максимального докладання зусиль, ресурсів і таланту.

2020 рік приніс ножеманам відразу кілька свіжих ножів Ruike. Кожна з моделей заслуговує окремого розповідь. Нові вироби вже готуються зайняти місце в арсеналі зручних, якісних, практичних EDC-інструментів.

Ruike P127-B

Новинка Ruike P127-B годиться для носіння кожен день. Даний екземпляр відноситься до лінійки " P», представленої виключно складними ножа. Модель стане в нагоді вам в різних ситуація. Можете використовувати її в домашньому побуті, а також брати з собою на вилазку, в туристичний похід, на полювання. Зручний клинок форми «танто " відмінно справляється з завданнями по наколювання твердих або щільних видів матеріалів.

Лезо у новинки виконано з високоміцної стали марки Sandvik 14C28N. Твердість сплаву металів становить 58-60 одиниць за шкалою Роквелла. Довжина клинка налічує не менше 91 міліметра. Збалансований хімічний склад сталі дає ножу необхідні Користувальницькі якість. Ручка ножа виконана з склотекстоліту G10 (спейсер і накладки), а також із застосуванням стали марки 420 (лайнери).

Подібний компоненти в складі роблять цей примірник захищеним від пошкоджень, дають йому стійкість до корозії і високим температура. Для зручності і безпеки у моделі є замок Liner lock. Додатково забезпечується спеціальним механізмом, іменованим ThumbUp Safety Lock.

Ножа гарний найбільше для задоволення туристичних потреб. Але і вдома у побуті він може також послужити вам служба. Для комфортного носіння виріб оснащено кліпсою з металу. Вона дає можливість закріпити ніж на поясі, на кишені, прикріпити до рюкзака.

Ruike P127-CB

Цей ніж практично нічим не відрізняється від моделі, описаної вище. За винятком забарвлення рукояті. У вироби P127-CB ручка має колір "карбон". В іншому це, по суті, той же самий екземпляр. У ножі накладки з G10 прикрашені тонким шаром з вуглецевого полімеру. Тут у складі присутня та ж сталь марки Sandvik 14C28N товщиною в 3,1 міліметра. Металевий сплав загартований до 60 одиниць за шкалою Роквелла. Даний показник вважається досить-таки високим для інструментів такого типу. Більш високі значення твердості ножа зазвичай небажані. Природно, чим клинок твердіше, тим рідше його треба заточувати. Туристичний моделі ножів зазвичай не вимагають особливо твердої сталі. Важливіше, щоб вони ефективно протистояли корозії, добре переносили бічні і ударні навантаження.

На продукцію фірма Ruike дає офіційну гарантію п'ять років. За це час ви можете абсолютно безкоштовно відремонтувати свій ніж. Більше того, після закінчення гарантійного періоду ви як і раніше можете звернутися до виробнику для обслуговування і ремонт

Ruike P661-B

Ще один EDC-нік для потреб активних осіб. компактна складна модель з лезом форми normal blade. Клинок типу normal blade вважається найбільш універсальним. Моделі з такими клинками прекрасно і ріжуть, і наносять колючі удари. Всілякі види робіт можуть бути виконані при використанні цього практичного леза. Сталь, яка тут застосована, це вже звична Sandvik 14C28N. Нержавіючий металевий сплав, у час виготовлення пройшов кріогенну обробка. Маючи в своєму складі подібний матеріал, ніж в стані довго тримати заточування. Твердість виробу не менше 58 одиниць по Роквеллу.

Ручка екземпляра зроблена з склотекстоліту G10. Стійка до дії вологи, високих температур, досить міцна і довговічна. Також матеріал G10 хороший тим, що він запросто забарвлюватися. Це дає можливість розробляти найрізноманітніші варіанти дизайнерського оформлення. Також в складі рукояті є сталь марки 420. Вона формує лайнери. Осьове кріплення доповнюється бронзовими шайбами.

В ножі P661-B Повна довжина леза досягає 74 міліметр. Клинок витягується за допомогою шпеньків, в моделі передбачений замок Liner-Lock. Такий ножовий механізм по суті є модифікацією замку Frame-lock. В його конструкції лезо замикається пластиною-лайнером, яка впирається у п'яту клинка в момент відкриття. Задля складання виробу пластина зсувається в сторону, протилежну клинку. Отакий механізм гарантує зручність і безпека застосування.

Повна довжина моделі становить близько 170 міліметрів, товщина клинка-3,1 міліметр. Важить виріб 66 грам. Задля надійного транспортування в новинці передбачена кліпса. З її допомогою ви можете закріпити ніж на поясі, зафіксувати на кишені або причепити до рюкзака. Продумана конструкція в поєднанні з ергономікою і мініатюрними розмірами дає перевагу для використання в якості EDC-ника. Дуже ефективний ножик в туристичній діяльності, на полюванні, риболовлі, на вилазка. Велика універсальність моделі дозволяє застосовувати її в багатьох ситуаціях на практиці.

Ruike P662-B

Ніж являє собою фактично репліку попередньої розглянутої моделі. Ніж відрізняється від неї формою леза. У новинки P662-B лезо відноситься до типу wharncliffe, що особливо часто зустрічається серед професійних ножів. Тип wharncliffe являє собою стандартний клинок з прямим обухом в перевернутому вигляді. Він адаптований для точного контрольованого різу. Разом з тим такий клинок незручний при проколюванні предметів. Однак він успішно справляється зі скоблением і різом. Ергономічна рукоять з склотекстоліти G10 володіє вигинами, щоб можна було зручно утримувати інструмент. До того ж ж, матеріал G10 дає ножу таку необхідну стійкість до зносу, міцність і вологостійкість. Крім того, G10 запросто забарвлюється і легко переносить вплив високої температура. До складу рукояті також включена сталь марки 420. Зміст вуглецю в ній невелика, проте досить багато марганцю і хрому. При цьому вона чудово протистоїть корозії, також недорога в ціні.

Клинок ножа витягується за допомогою шпеньків, довжина його становить 74 міліметри. Фіксація леза у ножа відбувається при замок Liner-Lock. Осьове кріплення доповнюється бронзовими шайба. Твердість досягає значення у 58-60 одиниць Роквелла.

Подібний ножу моделі P661-B даний екземпляр підходить для EDC-носіння. Перш за все, він може бути цікавий туристам, мандрівникам. При цьому форма леза вказує на його більш спеціалізоване призначення.

Ruike P843-B

Складна модель з лезом форми clip-point, найбільше підходить для мисливської діяльності. Даний тип леза характеризується наявністю скоса на обуху, що наближає вістря до лінії прикладання сили. Особливо ефективний під час зняття шкури і оброблення м'яса. Така специфіка ножа розрахована на його епізодичне, а не постійне,

застосування. Модель P843-B це не тільки зручний мисливський ніж, також вона не буде зайвою в домашньому побуті. В основі клинка-сталь марки 12С27. Це Шведська сталь, що володіє високою стійкістю до іржі. Її особливість полягає в ідеально підібраному поєднанні хімічних компонентів. Хромована сталь пройшла кріогенну обробка. З'єднання вуглецю і хрому забезпечує виробу найважливіші користувацькі властивості, включаючи стійкість до зносу і захист від іржі.

Ручка новинки зроблена із застосуванням склотекстоліти G10. На поверхні рукояті по краях є незначні поглиблення, що додають рельєфність. Ручка жорстка, зручна в утримання. Щільно лягає в долоню, виріб не ковзає, не зміщується. Він легко працювати. Рукоятка включає в себе ще й нержавіючу сталь 420.

Безпечний експлуатація новинки забезпечується за рахунок механізму типу Liner lock. Даний механізм запобігає випадковому закриттю клинка, крім того, допомагає швидко розкривати-закривати модель. Кульковий підшипник надає міцності, стійкості до зносу, а також гарантує довгий термін роботи. В основі підшипника – хромований металевий сплав, з великим вмістом вуглецю.

Ножа володіє хорошою механікою. При закритті клинка він розташовується всередині лайнерів чітко по центру. Металева кліпса вироби дозволяє надійно прикріпити його, наприклад, до кишені джинсових штанів. Ніж чітко фіксується, і ви можете завжди тримати його під рукою. Він дуже ефективний для EDC-носіння.

Загальний довжина примірника становить 20,8 сантиметра, довжина леза досягає дев'яти сантиметрів. Важить цей інструмент 145 грам. Твердість становить приблизно 58-60 HRC.

Ruike P843-W

Розгледіти ще одна свіжа пропозиція від Ruike. Модель P843-W має в точності ті ж характеристики, що і P843-B. З тією різницею, що у даного вироби ручка бежевого кольору. G10, що входить до складу рукояті, вельми легко забарвлюватися. Це дозволяє експериментувати з дизайнерським оформлення. В іншому новинка володіє всіма тими ж властивостями. Міцний, компактна, розрахована на EDC-носіння. Стійка до впливу корозії, зручна, ергономічна. Ножики з клинком clip-point особливу популярність здобули в Сполучених Штатах. У моделей такий різновиди більш вузьке лезо. Вістря, як і у drop-point, розташоване близько до осі програми сили, але воно більш тонке, шилоподібне. Скіс обуха також може бути заточений. Прекрасний варіант для полювання, який, втім, може служити хорошим помічником в побуті.

Мисливський ніж має продуману конструкцію, акуратно і точно зібраний. Він легко фліппує, щільно лягає в долоню, має незначні параметри. При будь-якому захоплення зручність гарантовано. Новинка, безумовно, заслуговує того, щоб увійти в туристське спорядження. Вибір темної версії або світлої-право споживача.

Ruike P851-B

Компактний складаний ніж для тактичного використання. До складу увійшла високоякісна сталь марки 14C28N, а також вже звичний склотекстоліт G10. Також тут є ще й сплав металів 420. Вхідні до складу матеріали дають виробу якості, такі необхідні для використання в туристській діяльності. Ніж міцний, з твердістю приблизно 58-60 одиниць Роквелла, стійкий до впливу корозії, механічних пошкоджень. Клинок

без проблем піддається переточуванню, крім

того, добре зберігається його ріжуча

кромка. Форма леза P851-B

– tanto. Прийнято цю

різновид вважати витком розвитку

японських ножів. Тим не менш, насправді

цей тип був розроблений в Америці

відносно недавно. Клинок ефективний

для деяких ріжучих операцій, але кут

вістря неприйнятний для нарізування. Найбільш

добре ніж проявить себе при наколюванні

твердих або щільних видів матеріалів.

Призначення новинки-тактичне, застосовувати в туризмі можна, але при цьому маючи на увазі вузьку спеціалізацію ножа. Зручний рукоять, при будь-якому захопленні щільно лягає в долоню. Легка шорсткість, обумовлена наявністю G10, сприяє більш надійному утриманню в руці. Модель не буде ковзати, зміщуватися при використанні. Флиппует легко і витончено.

Виріб забезпечено замком різновиду Liner lock. Захист від випадкового відкриття або закриття клинка.

Довжина цього примірника становить 20,6 сантиметра, довжина леза - 8,9 сантиметра. Важить 160 грам, Товщина клинка-три з половиною міліметр. Є отвір для темляка. Також є металева кліпса. Со її допомогою ви можете закріпити модель на кишені, на поясі, або зафіксувати її, наприклад, на рюкзаку. Якісний збірка, хороша Механіка, добротні матеріали в складі роблять новинку бажаною для ножеманів. Вона може бути використана в якості EDC-варіанту.

Ruike P881-B1

Даний ніж в першу чергу цікавий тим, що він є дебютним складним керамбітом виробника Ruike. Стильний, підходить для серйозних механічних навантажень. Володіє продуманою конструкцією. Призначення ножа-тактичне. Любителі ножів-керамбітов оцінять його по достоїнству. До складу моделі входить міцна, стійка до зносу, сталь 14C28N, загартована до 60 одиниць оквелла.

Ручка пристосування виконана з надійного матеріалу G10. Його специфіка – в прекрасній міцності, захисту від дії води і стійкості до пошкодження. Це довговічний матеріал, за рахунок наявності подібних цінних якостей його часто використовують при створенні ножової продукції. Також у складі рукояті-сталь марки 420, захищена від іржа. Ніж P881-B1 оснащений замком типу Liner lock. Безпека і простота. Зручне Заднє кільце, яким забезпечена модель, не тільки гарантує міцний захоплення і утримання, але також дає багато можливостей для ударів і захисту.

Звичайно, як і в інших виробах, тут передбачена кліпса, щоб ви могли надійно закріпити ніж на поясі, на кишені. Він практичний, підійде для EDC-носіння.

Загальний довжина моделі становить 20,2 сантиметра, довжина її леза - 7,6 сантиметра. Важити примірник 134 грами. Товщина клинка – три з половиною міліметри.

Ruike 881-W

Той же Керамбіт, але тільки в темно-бежевому відтінку. Виглядає настільки ж презентабельно, зручна рукоять і кільце для надійного захоплення. Збігається за характеристиками з моделлю P881-B1. Призначення ножа P881 W-тактичне. Користувачі, які вже встигли оцінити новинку, особливу увагу звертають на її конструкцію і ергономіку. Крім того, виріб вражає своїм зовнішнім виглядом. При тактичному використанні кільце має вирішальне значення. Вибити зброю з рук практично неможливо, при цьому, воно не вислизне випадково навіть від сильного січного удару.

Використання моделі в побутовому відношенні утруднено. Можна орудувати нею, задіюючи для цього трисантиметрову робочу зону леза. А конкретніше-останній вигнутий ділянка. Втім, треба мати на увазі, що все-таки ніж спеціалізований, тому область застосування серйозно обмежена. Виріб цікаво зовні, воно поповнить вашу колекцію і буде там займати гідне заслужене місце.

Можна застосовувати новинку для туризму та активного відпочинок. Звичайно, вона не універсальна і не так часто може бути корисна своєму власник. Проте, в якихось завданнях даний ніж вельми ефективний. А вже його компактність і зовнішнє оформлення - плюси, які незаперечні.

Висновок

Почавши 2020-й з покупки шикарних, недорогих і практичних інструментів. Продукція Ruike-саме те, що потрібно активним людям, які бажають мати при собі якісний EDC-Нік. Моделі, якими фірма тішить покупців, знаходять своє застосування практично в будь-яких ситуаціях. Компанія-виробник прагне забезпечити споживача надійними виріб. Вона виробляє ножі з різною конструкцією, формою, і різного призначення. Моделі характеризуються підвищеною міцністю, стильністю, акуратністю, малою вагою. Їх Механіка на висоті, вони стійкі до впливу зовнішнього середовища. Продумані і зовні, і внутрішньо. Відмінно адаптовані під використання в різних ситуація. Ruike добре орієнтується в темі бажань і переваг своїх покупців. Зручні EDC-ножі не втрачають популярності.


Написати коментар
Оберіть мову сайту: